• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2021/2022

      • Okresné kolo

          • Terézia Tichá

          • 2. miesto
          • Biblická olympiáda - dekanátne kolo · Okresné kolo · 2021/2022
          • Barbora Pudmarčíková

          • 2. miesto
          • Biblická olympiáda - dekanátne kolo · Okresné kolo · 2021/2022
          • Paulína Jakubcová

          • 2. miesto
          • Biblická olympiáda - dekanátne kolo · Okresné kolo · 2021/2022
      • 2020/2021

      • Krajské kolo

          • Juraj Krátky

          • úspešný riešiteľ
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
      • Okresné kolo

          • Samuel Liberčan

          • 3.miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Alžbeta Pudmarčíková, Paulína Jakubcová, Barbora Pudmarčíková

          • 3. miesto
          • Biblická olympiáda - diecézne kolo · Okresné kolo · 2020/2021
      • Školské kolo

          • Juraj Krátky

          • 1. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Ophélie Roedolf

          • 2. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Mathias Martin Prieto

          • 3. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Silvia Ela Skovajsová

          • 1. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Arnaud Roedolf

          • 2. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Hana Tichá

          • 3. miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku - kat. 1A · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Ema Vandáková

          • 1. miesto
          • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Alžbeta Pudmarčíková

          • 2. - 3. miesto
          • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
          • Tereza Zelinková

          • 2. - 3. miesto
          • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Školské kolo · 2020/2021
          • Online forma
      • 2018/2019

          • Richard Hnátik

          • úspešný riešiteľ
          • Technická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
          • Elias Falk

          • úspešný riešiteľ
          • Technická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
          • Martin Šulek

          • úspešný riešiteľ
          • Technická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
          • Sarah Garajová

          • úspešná riešiteľka
          • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
          • Tomáš Krchnák

          • úspešný riešiteľ
          • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019