• Krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku

• Deutsch macht uns Spaβ :-)

Na škole máme mnoho šikovných žiakov a žiačiek. Jedna z tých najšikovnejších (A.R.) sa zúčastnila 15. februára 2024 v Bratislave krajského kola olympiády v nemeckom jazyku.

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku prebiehalo v Pezinku 17.1.2024 v budove Gymnázia.

Z našej školy súťažili dvaja výhercovia školského kola v kategórii 1A Laura Tomašovičová a v kategórii 1B Jakub Lintner. Obaja boli úspešní a krásne 2.miesto v okesnom kole získala Laura Tomašovičová v kategórii 1A, žiačka 7.A triedy.

Srdečne gratulujeme, tešíme sa z úspechov a prajeme našim šikovným žiakom veľa radosti pri ďalšom rozvíjaní jazykových zručností.

Elena Bencová

• 2% z daní pre našu školu

• Vážení rodičia a priatelia školy

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
              • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Alebo si stiahnite tlačivo

• Okresné kolo olympiády z nemeckého jazyka

• "Manches gelingt uns nur, weil wir auch fest daran glauben."

Vo štvrtok, 18.01.2024 sa naši šikovní žiaci, ktorí postúpili zo školského kola zúčastnili okresného kola olympiády v nemeckom jazyku v Modre.

V kategórií 1A sa umiestnili na:

2. mieste:  A. Roedolf (VII.A)

3. mieste:  S. Červencová (VII.B)

Všetkým zúčastneným zo srdca gratulujeme a A. Roedolf želáme mnoho úspechov na blížiacom sa krajskom kole olympiády, ktoré sa bude konať 15.02.2024 v Bratislave.